05 Maj 17 Poland Production

Materialise to dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D. Wspieramy klientów z wielu sektorów przemysłu, m.in. motoryzacyjnego, lotniczego i medycznego.

Opis stanowiska:

  • Prace wykończeniowe oraz obróbka manualna detali
  • Montaż elementów na podstawie instrukcji
  • Kontrola jakościowa detali
  • Kompletowanie i przygotowywanie zleceń do wysyłki

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoki poziom zdolności manualnych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad 5S będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowy system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • Praca w młodym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.materialise.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Materialise S.A. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Materialise do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Materialise S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Klecińska 125, 54-413 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.